بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان صدرا این مجموعه وابسته به بنیاد مهدویت شهر صدرا است. شهر صدرا در 15 کیلومتری پایتخت فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و سومین حرم اهل بیت(ع) واقع شده است. که با توجه به ویژگی های جمعیت شناختی این شهر و شرایط حاکم بر آن لزوم توجه به موضوعات فرهنگی بویژه مبحث مهدویت و تربیت منتظران را می طلبد. بدینوسیله تعدادی از جوانان متعهد این منطقه با همکاری امام جمعه محترم شهر صدرا شروع به همکاری در زمینه بنیاد مهدویت نموده اند. امید است این اقدام ناچیز مورد قبول درگاه احدیت و حضرت ولی عصر(عج) قرار بگیرد.

خوش‌آمدید!

سلام، از دیدارتان خرسندیم!‌
لطفاً اجازه دهید مشخصات شما را بررسی کنیم.
دقت کنید که شماره تلفن همراه و رمز عبور شما با حروف لاتین و بدون فاصله اضافی وارد شود.


نمی‌توانید وارد شوید؟

ابتدا دعوت می‌کنیم بخش پرسش‌های متداول در کتاب راهنما را مطالعه کنید...
چنانچه به صورت آنلاین ثبت‌نام کرده باشید، رمز عبور جدید به نشانی پست‌الکترونیک شما ارسال شده است. بنابراین مطمئن شوید که نامه‌های ما در لیست spam صندوق پستی شما قرار نگرفته باشد!
اگر از طریق پیامک ثبت‌نام نموده و یا رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، لطفاً شماره تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد کنید تا رمز عبور جدید به ایمیل و یا تلفن همراه شما ارسال شود. اگر پست‌الکترونیک یا پیامک بازیابی رمزعبور را حداکثر تا یک ساعت دیگر دریافت نکردید و تلاش دوباره برای بازیابی رمز عبور ثمربخش نبود، مشکل‌تان را با ما در میان بگذارید.


هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید؟


همراه شوید!

پورتال جامع مهدویت دروازه‌ای است به سوی شناخت و ازبین‌بردن موانعی که باعث می‌شوند نتوانیم آن‌چنان که باید امام‌مهدی را بشناسیم و به او اعتقاد داشته باشیم. دعوت می‌کنیم همراه‌مان باشید!
پس از ثبت‌نام، نامه خوش‌آمدگویی ما به نشانی پست‌الکترونیک شما ارسال می‌گردد.

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366